Čím potěšit vyznavače dobrodružství a zábavy? Inspirujte se tipy na dárky s magnety k Vánocům i narozeninám a udělejte manželovi, tatínkovi, dědečkovi ale i dětem radost.

1) Magnety a výbava pro magnet fishing

Magnet fishing.
Magnet fishing.

Pořiďte k Vánocům manželovi nebo dědečkovi silný magnet pro lov pokladů z hlubin – magnet fishing, lano na magnet fishing a protiskluzové rukavice. V posledních letech se magnet fishing těší velké oblibě. Dobrodruzi pomocí fishing magnetu loví kovové feromagnetické poklady z hlubin řek, rybníků a potoků.

Které nálezy může podarovaný pod vodou objevit? Zrezivělé hrnce, otvírák na konzervu, dopravní značku, jízdní kolo. Bude-li mít štěstí, vyloví třeba i nějakou starožitnost, třeba mačetu nebo zbraň.

Magnetický lov je velké dobrodružství. Vyberte fishing magnet pro své blízké.

2) Teleskopický magnet

Teleskopický magnet.
Teleskopický magnet.

Vybavte přítele nebo tatínka kapesním teleskopickým magnetem. Pomocí teleskopického magnetu snadno a rychle vytáhne zapadlé předměty z oceli nebo železa – klíče, mince, šroubky, drobné nářadí. Teleskopický magnet stačí strčit do nepřístupného místa a feromagnetický předmět se hned přicvakne. Hodí se všude, v garáži, dílně, autě.

Vysouvací magnet se vejde do kapsy a lze jej roztáhnout až do délky 62 cm.

Obdarujte rodinu teleskopickými magnety.

3) Magnetická karabina

Magnetická karabina.
Magnetická karabina.

Darujte manželovi magnetickou karabinu. Na jeho cestách za dobrodružstvím se mu bude hodit.

Přicvakne ji na kovovou plochu bez vrtání, lepení a snadno přemístí zase jinam. Hodí se k zavěšení lan, šňůr, sáčků, klíčů, baterky, nože, nářadí, ale třeba také k pověšení šišek salámů a špekáčků.

A když bude manžel doma, využije karabinu s magnetem v dílně i na zahradě.

Vyberte si ze dvou magnetických karabin – karabina se silou 18 kg a karabina se silou 33 kg.

Bonusový tip – Ve tmě svítící barva GlowPaint

Ve tmě svítící barva GlowPaint.
Ve tmě svítící barva GlowPaint.

Máte děti dobrodruhy? Pořiďte si ve tmě svítící barvu GlowPaint a překvapte je. Natřete barvou kameny a vytvořte dětem na zahradě noční stezku odvahy. Zbytkem barvy namalujte na zeď v dětském pokoji tajemné obrazce nebo zvířata.

Barva GlowPaint obsahuje speciální pigment, který ve tmě světélkuje, vydává jemnou nazelenalou záři.

Barva není magnetická, magnety na ní nedrží. Pokud si přejete mít stěnu feromagnetickou, použijte magnetickou tabulovou barvu.

Ať udělají magnetické dárky radost!

Prohlédněte si další magnetické zajímavosti na blogu Magnetik.cz.