Kožená spona z magnetem – Brašnářství Tlustý

Peněženka, starším názvem portmonka nebo slangově šrajtofle. Používáte ji každý den jako pouzdro na mince, bankovky, platební karty. V zapnutém stavu ji drží cvok, suchý zip, anebo magnet. Vyrábíte z kůže? Využijte magnety pro zavírání peněženek, brašen, aktovek, kabelek, nebo pouzder na mobilní telefony či tablety. Stejně jako Brašnářství Tlustý. Zjistěte více v článku.

Vyrábíte kožené výrobky?

Jste-li výrobcem kožených výrobků, jděte s dobou a nabídněte zákazníkům něco jiného než co je běžně vidět na pultech obchodů. Znáte Brašnářství Tlustý? Zakladatel firmy, Roman Tlustý a jeho tým, už dlouho vyrábí kožené výrobky. Jedním z produktů je kožená spona na peníze s neodymovými magnety – novinka mezi koženými peněženkami v České republice.

Kožená spona money clip – originální pánská peněženka s magnetem

Kožená spona s magnetem udrží i mince.

Kožená spona na peníze, takzvaný money clip, je vybavena neodymovými magnety, které perfektně udrží bankovky při sobě. Bankovky prostě přicvaknete k sobě, strčíte do kapsy, a jdete na rance či pivo s kamarády. Pánové ocení, že spona v kapse zabere málo místa.

Peněženka money clip udrží také všechny platné mince z ČR. Nepřipne však mince jiných měn – EUR nebo USD, protože nebývají vyrobené z feromagnetického materiálu. Kožená spona s neodymovým magnetem je bezpečná i pro platební karty. Magnety jsou díky všití do kůže od platební karty v bezpečné vzdálenosti. Avšak nikdy nepřikládejte neodymové magnety bez obalového materiálu k platební kartě přímo, mohlo by dojít k jejímu poškození.

Vyberte si barvu kůže, podšívky i nití

Kožená spona s magnetem v různých barevných variacích.

V Brašnářství Tlustý vyrábějí peněženky z hovězí kůže. Některé jsou podšité látkou nebo slabou vepřovicí. Vyberte si barevnou kombinaci kůže, barvu podšívky i šití. Do money klipu si můžete nechat vyrazit monogram nebo logo společnosti – fajn dárek pro obchodní klienty.

Každá peněženka je originálem, vydrží roky, vypadá stále dobře.

Vyrábíte peněženky nebo jiné kožené výrobky, kde potřebujete řešit jejich uzavírání? Napište nám do UNIMAGNETu. Navrhneme realizaci i vhodné magnety.