Která zajímavá díla složili top skládači magnetických kuliček a co ze stavebnice NeoCube dokázali vytvořit? Zhlédněte videa magnetických geeků a umělců. Podívejte se třeba na náklaďák s bagrem, Minecraft panáčky, vilu s bazénem nebo obří kostku z 60 000 barevných kuliček. Třeba to pro vás bude inspirací a něco podobného časem složíte taky.

1) Náklaďák s bagrem od Magnetic Man

Dívka z USA staví z barevných magnetických kuliček různé budovy, auta a stavební stroje, jako například tento nákladní vůz s bagrem.

2) Pro fanoušky Minecraft: Panáčci bojující se silným magnetem od Magnet Art

Umělec z Jižní Koreje skládá z NeoCube kuliček panáčky z počítačových her, filmů a vytváří z nich animace.

3) Barevná vila s bazénem s živými rybičkami od Magnet Balls

Další Američanka skládá z neodymových kuliček pestrobarevné budovy pro své křečky, želvy, rybičky i hady.

4) Červený panáček Elmo od Vexx

Magnetický geek pod přezdívkou Vexx vytvořil z 60 000 magnetických kuliček panáčka Elmo. Elmo je slavná červená loutka ze skečového komediálního televizního seriálu The Muppet Show. Nakonec své dílo zničí silným neodymovým magnetem.

5) Fotbalový stadion Old Trafford od Magnet World

Američanka na svém kanálu Magnet World pro milovníky magnetismu skládá z barevných NeoCube kuliček různé budovy a auta. Podívejte se, jak například postavila stadion fotbalového klubu Manchester United FC Old Trafford ve Velké Británii.

6) Obří barevná kostka z 60 000 magnetických kuliček od Magnet Master

Na YouTube kanálu mladého Ukrajince najdete videa s magnetickou stavebnicí NeoCube, se silnými magnety, slizem i kinetickým pískem. Kromě obří kostky z 60 000 NeoCube kuliček vážící 33 kg uvidíte ve videu níže duhu z 45 000 magnetických kuliček a zpomalený pohyb kuliček přicvakávajících se k extra silnému magnetu.

7) Spiderman a půl milionu magnetických kuliček od Atomic marvel

Na závěr zhlédněte 3D simulaci českého autora, ve které hraje hlavní roli Spiderman, silný neodymový kotouč a půl milionu magnetických kuliček NeoCube.

Co zajímavého se povedlo složit vám?

Inspirujte se NeoCube návody na magnetickém blogu Magnetik.cz.