Jak v obchodě se zbraněmi hezky prezentovat nabídku nožů, dýk, mečů a dalších zbraní? Vytvořte si prezentační plochu – přicvakněte cenné kousky na neodymové magnety, jako to udělal kovář Sindri se svým týmem ve Zbrojnici u Dobrodruha. Je to rychlé a docela jednoduché. Podívejte se.

Provozujete obchod se zbraněmi, loveckou výbavou, anebo například prodejnou nástrojů? Jejich vystavování může být někdy zdlouhavé. Pokud tedy nemáte po ruce pár neodymových magnetů. Těmi se od nás vybavili ve Zbrojnici u Dobrodruha, když zamýšleli, jak hezky vystavit nože, dýky, meče i jiné zbraně. Pořídili si rovnou 270 magnetů.

Ocel na neodymových magnetech dobře drží

Na stěnu své zbrojnice přimontovali kovový regál a k němu připevnili PVC podlahovou krytinu s dekorem dřeva. Pak už stačilo jen přišroubovat kruhové magnety. A nakonec k magnetům nacvakali výstavku zbraní. Jelikož jsou zbraně většinou z oceli, slitiny obsahující železo, na magnetech dobře drží.

Magnetická výstavní plocha pro ukázku zbraní.
Silné neodymové magnety zbraně dobře udrží i na stěně.

Prezentace zbraní na stěně

Nože, dýky, meče, mačety, shurikeny, nunchaku a jiné pěkně naleštěné kousky se na stěně v obchodě pěkně vyjímají. Přitom se dají během okamžiku ze stěny sejmout a po prohlédnutí zákazníkem znovu na stěnu uložit.

Na sestavení magnetického držáku se hodí například tyto kruhové magnety:

Prodáváte nářadí? Vytvořte si také magnetický držák.
Sledujte další tipy a nápady na magnetickém blogu Magnetik.cz.