Dna řek, rybníků, jezer a městských stok skrývají mnoho předmětů. Které zajímavé nálezy už magnet fisheři z vodních hlubin vytáhli? Podívejte se na ukázku sedmi z nich formou videí z magnet fishingu.

1) Taška s kradenými šperky

Autor videa ze Severní Karolíny vylovil v řece kromě karoserie z kamionu také tašku plnou kradených šperků. Podívejte se, co dělat, když najdete vzácný nález.

2) Japonský meč Katana i magnet na magnet fishing

Nadšenec pro magnetický lov z Floridy vytáhl japonský meč Katana, brokovnici, mačetu, multifunkční nůž, pouta, otvírák na konzervy, rybářský prut, ale i ztracený magnet na magnet fishing.

3) Vraky odcizených automobilů

Magnet fisher Scott Martin objevil ve vodních hlubinách díky rybářskému sonaru Garmin několik vraků automobilů. Nálezy nahlásil na policii, a ta zjistila, že auta byla kradená. Místo dále prohledával policejní tým potápěčů.

4) Scooter, jízdní kolo a zbraně

Autor videa z Velké Británie našel při magnetickém rybolovu v kanálech a řekách skútr, jízdní kolo, granát, nábojnice, kuši, samostříl, historickou pistoli. Zjistěte, jak se zachovat, když vytáhnete z vody munici nebo střelnou zbraň.

5) Nákupní vozík a jízdní kola

Youtuber, který si říká Bondi Treasure Hunter, našel při magnetic fishingu v jednom starém amsterodamském kanálu několik jízdních kol, pár mincí, náušnice, ale i nákupní vozík.

6) Ukradený motocykl Harley Davidson

Vytrvalý magnet fisher ze Spojených států amerických objevil v řece pod mostem, kromě rezavého postelového roštu, také motocykl Harley Davidson v hodnotě 50000 dolarů. Byl to jeho nejcennější nález. Přivolaná policie však bohužel zjistila, že byl motocykl kradený.

7) Krabička s bankovkami a samurajský meč

Fanda do magnetického rybolovu z Manchesteru vylovil z vodních hlubin nedaleko města plechovou krabičku s bankovkami, manžetové knoflíčky, římský a samurajský meč, rám motocyklu a kapesní zrcátko.

Vyrazte lovit se silnými magnety k městským stokám, k řece, jezeru. Třeba budete mít štěstí a vytáhnete také něco vzácného. Inspirujte se 6 tipy, kam vyrazit na magnetic fishing.

Objevte další zajímavosti o magnet fishingu.