V rubrice Magnety v reklamě a propagaci popisujeme tipy a návody, jak magnety a magnetické výrobky využít pro potřeby propagace a prezentace. Zjistěte více a využijte magnetickou sílu i ve svém podnikání.

Název rubriky Magnety v reklamě a propagaci odpovídá jejímu zaměření. Popisujeme možnosti využití magnetů a magnetických výrobků pro účely reklamy, propagace, prezentace ve firmách, na veletrzích, v autosalónech, v obchodech, vzorkovnách, gastronomických provozech a restauracích, v ubytovacích prostorách i při upevňování reklamních a navigačních systémů, plachet či cedulí v exteriéru.

Přinášíme pár ukázek a příkladů, jak můžete magnety využít k propagačním účelům i vy.

1) Pět tipů na použití magnetů s otvorem pro šroub v podnikání

Pogumované magnetické úchyty
Pogumované magnetické úchyty.

Neodymové magnety s otvorem pro šroub můžete připevnit k ocelové či dřevěné konstrukci. Podívejte se, jaké typy existují a pro která použití se v podnikání a výrobě hodí. Využít se dají například k upevnění POS, POP držáků, cedulí, transparentů, k upevnění osvětlení, krytů, prezentaci zboží ve výloze.

2) Magnety na auto – které použít?

Voděodolné magnety na automobilu
Voděodolné magnety na automobilu.

V článku najdete typy pogumovaných magnetů a fólií, které se pro přicvaknutí k autu hodí. Použít je můžete třeba k připevnění plachty nebo autoreklamy. Magnetická síla se dá využít ve formě pogumovaných magnetů na karoserii nebo v podobě potištěných magnetických fólií. Podívejte se, které magnety na auto vybrat.

3) Vyrobte si magnetickou nástěnku

Magnetická nástěnka
Magnetická nástěnka.

Magnetická tabule či nástěnka přijde vhod v pracovně, kanceláři, učebně a třeba i v restauraci pro prezentaci aktuální nabídky. Zjistěte, z čeho si magnetickou tabuli vytvořit i které magnety jsou na ni vhodné.

4) Kde využít magnetické úchyty se závitovým čepem

Úchyty se závitovým čepem
Úchyty se závitovým čepem.

Magnetické držáky, úchyty se závitovým čepem snadno přišroubujete skrz otvor ve dřevě, plastu, kovu i jiných materiálech. Využít se dají pro tvorbu magnetických držáků nářadí, náčiní, na vystavení kovových předmětů ve výloze i k upevnění propagačních a informačních transparentů či plachet. Vyzkoušejte magnetické úchyty k prezentaci také.

5) Jak zavěsit pohlednice, tisky, prezentační materiály? Zkuste to pomocí magnetů

Pohlednice drží pomocí magnetických kostek
Pohlednice drží pomocí magnetických kostek.

Prodáváte tisk, suvenýry, aranžujete výlohy, vystavujete? Využijte sílu magnetů. Vytvořte si magnetický držák pro zavěšení tiskovin, pohlednic, plakátů a prezentací. Stačí k tomu malé magnetické kostky. Postupujte podle návodu na tvorbu prezentačního magnetického nosiče.

6) Magnetické mini triky: Vyrobte si magnetický klip

Diář s magnetickým klipem
Diář s magnetickým klipem.

Jak si vyrobit magnetický klip na dokumenty, účtenky, vizitky, bankovky, poznámky, dokumenty, nabíjecí kabely i sluneční brýle? Stačí k tomu kousek eko kůže a kotoučové magnety. Sestavte si magnetický klip.

7) Tipy našich zákazníků: Jak pomocí magnetů připevnit tisky a plakáty v galerii na stěnu

Výroba magnetického držáku na obrazy
Výroba magnetického držáku na obrazy.

Provozujete galerii, pořádáte výstavy plakátů, fotografií? Využijte tip našich zákazníků a přicvakněte je ke stěně pomocí magnetů. Drží pevně a vypadají hezky. Vyzkoušejte návod na připevnění posterů a tiskovin ke stěně.

8) Magnety pro POS: Vyzdobte výlohu pomocí magnetických háčků

Magnetické úchyty lze využít i ve výloze
Magnetické úchyty lze využít i ve výloze.

Jak snadno do výlohy zavěsit zboží nebo dekorace? Pomohou vám magnetické háčky, které přicvakněte nahoru k ocelové nosné liště. Inspirujte se v článku pár tipy na vyzdobení výlohy pomocí magnetů.

9) Kancelářské magnety – k čemu se hodí v kanceláři i doma?

Barevné kancelářské magnety
Barevné kancelářské magnety.

Kancelářské magnety se hodí do kanceláře, výrobní dílny, prezentační, školicí i jednací místnosti, ale i domácnosti. Zjistěte, které typy existují a co s kancelářskými magnety přicvaknete.

10) Magnetické držáky pro POP/POS v obchodě i na veletrhu

Magnetický držák s klipem
Magnetický držák s klipem.

Speciální magnetické držáky tiskovin, letáků, nabídek jsou vhodné do obchodu, vzorkovny i na výstavu. Využijete je ke snadnému vystavení akcí, slev, informací, novinek. Podívejte se, které typy magnetických držáků letáků můžete pořídit.

Hodit se vám možná také bude, kam magnetické prezentační stojany umístit, aby dobře fungovaly a přiváděly zákazníky.

11) Desatero tipů, jak POS, POP a promo magnetické držáky pomáhají zákazníkům

Využití POP a POS držáků v prodejně
Využití POP a POS držáků v prodejně.

POS, POP označuje reklamní, info materiály v místě prodeje i nákupu. Ke snadnému vystavení slouží magnetické držáky. Sestavili jsme pro vás desatero tipů, jak magnetické propagační držáky využít

Prozkoumejte i další tipy, kde se magnety v propagaci mohou hodit.